ZIAJA Cupuacu brązujący krem odżywczy na dzień SPF10, 50ml + krystaliczne mydło pod prysznic i do kąpieli, 550ml

14406

kod produktu: 5901887037965

11,95 zł brutto

3 Przedmioty

Podziel się  

ZIAJA

OPIS PRODUKTU

ZIAJA Cupuacu brązujący krem odżywczy na dzień SPF10, 50ml + krystaliczne mydło pod prysznic i do kąpieli, 500ml

ZIAJA Cupuacu, brązujący krem odżywczy na dzień SPF10, 50ml 

Działanie masła cupuacu i karite skutecznie regenerują lipo-strukturę naskórka, wzmacniają barierę ochronną skóry, łagodzą podrażnienia, a także chronią przed promieniami UV.Oleje makadamia i z orzechów brazylijskich regulują intensywność zewnętrznych warstw skóry uniemożliwiają nadmiernej utracie wody zmiękczają i wygładzają naskórek. Dihydroxyaceton - DHA, użyty w drobnym stężeniu brązującym, nadaje finezyjny, delikatny odcień opalenizny, specjalnie dopasowany aromat wyraźnie redukuje charakterystykę DHA.
Komórki naskórka – keratynocyty - produkują włókna kolagenowe, porównywalne do kotwic, które zapewniają: poprawną spoistość pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą, zamianę substancji odżywczych pomiędzy nimi, odpowiadają za utrzymanie skóry w prawidłowej kondycji.
Codzienne wzmacnianie naskórka skutkuje poprawą nawilżenia, jędrności i elastyczności skóry oraz młodszym i zdrowszym wyglądem już od pierwszego spojrzenia.
wyróznionia: krem regenerujący do twarzy na dzień.
Sposób zastosowania: niewielką ilość kremu nanieść równomiernie na skórę, omijając brwi i nasadę włosów. Po każdej aplikacji umyć ręce. Do chwili wchłonięcia preparatu unikać kontaktu z ubraniem. Opalenizna pojawia się po 3 - 4 godzinach.
elementy intensywne: DHA, filtry UVA/UVB organiczne, masło cupuacu, masło karite, olej makadamia, olej z orzechów brazylijskich.

ZIAJA Cupuacu, transparentne mydło pod prysznic i do kąpieli, 500ml
Mydło delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę broni przed wysuszeniem w trakcie mycia pozostawia skórę miękką w dotyku nadaje jej miły aromatyczny aromat.
Masło cupuacu i masło karite tworzą na powierzchni skóry welwetową ochronę redukują szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie
zapewniają efekt miękkiej skóry. Oleje makadamia i z orzechów brazylijskich działają odżywczo i renatłuszczająco na naskórek.
wyszczególnionia: mydło pod prysznic i do kąpieli, oczyszczanie połączone z nawilżaniem.
Sposób użycia: do mycia stosować niewielką liczba mydła, następnie spłukać. Może być stosowany jak płyn do kąpieli. Temperatura wody powinna być zgodna z temperaturą ciała. Zbyt długie przebywanie w wodzie może wysuszać skórę.
składniki energiczne: masło cupuacu, olej makadamia

Z TEJ SAMEJ KATEGORII