YANKEE CANDLE EARLY SPRING BLOOM -Wiosenny, delikatny zapach przywołujący dziecięce wspomnienia

14253

kod produktu: 5038581033174

109,00 zł brutto

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Podziel się  

YANKEE CANDLE

OPIS PRODUKTU

Aromatyczna świeca zapachowa w szkle o zapachu  EARLY SPRING BLOOM -Wiosenny, delikatny zapach przywołujący dziecięce wspomnienia. Aromaty kwiatów wiśni, lilii, maków i jaśminu doprawione szczyptą piżma, tonki i drewna sandałowego.

Wiosenny, delikatny zapach przywołujący dziecięce wspomnienia. Aromaty kwiatów wiśni, lilii, maków i jaśminu doprawione szczyptą piżma, tonki i drewna sandałowego

Zapach limitowany, niedostępny w regularnej sprzedaży w Polsce.

Wykonana z najwyższej jakości składników. Łączy w sobie klasyczną elegancję szkła z wyjątkowym zapachem, który uwalnia się stopniowo aż do wypalenia wosku.

Ważne ostrzeżenie

Produkt należy stawiać na powierzchni dostatecznie odpornej na wysoką temperaturę. Jeśli długość knota przekracza 5 mm, należy go przyciąć. Należy się upewnić, że świeczka/wosk znajduje się w dostatecznej odległości od wszelkich materiałów łatwopalnych lub źródeł ciepła (TV, grzejniki). Nie wolno ruszać zapalonej świeczki/wosku. Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Osoby, które są nadwrażliwe na zapachy, powinny korzystać z produktu z należytą ostrożnością.

Sposób użycia

Zapalonej świeczki/wosku nie wolno nigdy pozostawiać bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Między zapalonymi świeczkami należy zostawić co najmniej 20 cm odstępu. Świeczki nie należy palić dłużej niż 4 godziny. Kiedy świeczka jest zapalona, nie przechylać jej. Nie wolno dopuścić, by płomień dotykał ścianek naczynia. Jeśli warstwa świeczki jest mniejsza niż 1 cm, trzeba ją zgasić i nigdy nie dopuszczać, żeby świeczka wypaliła się aż do samego końca. Świeczkę gasić delikatnym dmuchnięciem.

Czas palenia: 110-150 godzin

Z TEJ SAMEJ KATEGORII