YANKEE CANDLE Duża świeca HONEYDEW MELON zapach dojrzewającego melona 623G

17504

kod produktu: 5038581071763

Czas palenia: 110-150 godzin
Waga: około 623 g

Więcej szczegółów

109,00 zł brutto

2 Przedmioty

Podziel się  

YANKEE CANDLE

OPIS PRODUKTU

YANKEE CANDLE Duża świeca HONEYDEW MELON zapach dojrzewającego melona 623G

Kawałki zerwanego z winorośli, dojrzewającego w słońcu melona prosto z farmy.

Nuty górne: melon
Nuty środkowe: konwalia majowa
Nuty dolne: cukier, piżmo

Wykonana z najwyższej jakości składników i olejków eterycznych o długotrwałym intensywnym aromacie. Łączy w sobie klasyczną elegancję szkła z wyjątkowym zapachem, który uwalnia się stopniowo, aż do wypalenia wosku.

Czas palenia: 110-150 godzin
Waga: około 623 g

Produkt należy stawiać na powierzchni dostatecznie odpornej na wysoką temperaturę. Jeśli długość knota przekracza 5 mm, należy go przyciąć. Należy się upewnić, że świeczka/wosk znajduje się w dostatecznej odległości od wszelkich materiałów łatwopalnych lub źródeł ciepła (TV, grzejniki). Nie wolno ruszać zapalonej świeczki/wosku. Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Osoby, które są nadwrażliwe na zapachy, powinny korzystać z produktu z należytą ostrożnością.

Sposób użycia

Zapalonej świeczki/wosku nie wolno nigdy pozostawiać bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Między zapalonymi świeczkami należy zostawić co najmniej 20 cm odstępu. Świeczki nie należy palić dłużej niż 4 godziny. Kiedy świeczka jest zapalona, nie przechylać jej. Nie wolno dopuścić, by płomień dotykał ścianek naczynia. Jeśli warstwa świeczki jest mniejsza niż 1 cm, trzeba ją zgasić i nigdy nie dopuszczać, żeby świeczka wypaliła się aż do samego końca. Świeczkę gasić delikatnym dmuchnięciem.

Czas palenia: 110-150 godzin

Produkty powiązane

Z TEJ SAMEJ KATEGORII