VILLAGE CANDLE Mala świeca BROWNIE DELIGHT Zapach ciasta czekoladowego 269 G

17244

kod produktu: 602406107262
waga 269g
czas palenia do 55 h

Więcej szczegółów

39,95 zł brutto

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Podziel się  

VILLAGE CANDLE

OPIS PRODUKTU

VILLAGE CANDLE Mala świeca  BROWNIE DELIGHT Zapach ciasta czekoladowego - Znakomita mieszanka gorącej gorzkiej czekolady, rozpuszczonego masła i karmelu.  269 G

Masło, brązowy cukier, ciemna czekolada i wanilia.

Wyśmienita mieszanka gorącego karmelu i roztopionego masła układa się na białym puchu Marshmallow jak kaskada słodkiej ciemnej czekoladowej lawy i tworzy słodkie ciasto Brownie. Pieczone do perfekcji i podawane na ciepło!

Świece Village Candle mają dwa knoty, które pozwalają na łatwe i szybkie rozgrzanie świecy i uzyskanie mocnego, pięknego zapachu bez jednoczesnego zbyt szybkiego wypalania się świecy.

Polecane do:

salonu, przedpokoju

- została osadzona w przezroczystym szkle
- każda świeca występuje w innym zestawie kolorów
- czas palenia: 55 godzin

Amerykańska świeca Village Candle

Kolekcja amerykańskich świec w charakterystycznych szklanych słoikach. Tym, co je wyróżnia spośród propozycji konkurencji, to wyjątkowa jakość parafiny, atrakcyjna cena i podwójny bawełniano-papierowy knot, dzięki któremu świece wypalają się do końca, nie zostawiając wosku. Co więcej dzięki tej technologii,świece Village Candle nie dymią i nie zostawiają sadzy. Więcej światła, mniej wosku i pełen słój czystego zapachu.

Warto również zaopatrzyć się w:

1. nożyczki do przycinania knota (bardzo przydatny gadżet, po odpowiednim przycięciu knota wosk naszej świecy będzie się wypalał równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
2. długie zapałki (nie dotyczy małych słojów, ale już przy średnim czy dużym słoju będzie to bardzo pomocny produkt ponieważ tradycyjne zapałki niestety są zbyt krótkie)
3. gasidło (pomoże nam ugasić płomień świecy nie generując przy tym dymu, a dodatkowo to bardzo dekoracyjne akcesorium)

Z TEJ SAMEJ KATEGORII