YANKEE CANDLE ELEVATION COLLECTION Średnia kwadratowa trzyknotowa świeca PEAR &TEA LEAF zapach orientalny 347 g

kod produktu: 5038581050232

Czas palenia: 28 - 38 godzin

Waga: 347 g

Więcej szczegółów

86,00 zł brutto

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Podziel się  

YANKEE CANDLE

OPIS PRODUKTU

YANKEE CANDLE ELEVATION COLLECTION Średnia kwadratowa trzyknotowa świeca PEAR &TEA LEAF zaproszenie do chwili wytchnienia i relaksu z orientalnymi woniami herbaty Chai, oraz nutami imbiru, jabłka i świeżej gruszki 347 g

Świeca Elevation Collection - Pear & Tea Leaf

Grubościenne szkło o zaokrąglonych i miękkich brzegach, dodaje eleganckiej finezji tej nowoczesnej i przyciągającej wzrok świecy. Mieszanki zapachów są dopracowane i odważnie skomponowane, nasycone czystymi i naturalnymi ekstraktami. Metalowa pokrywa świecy nie tylko dodaje blasku wyrafinowanej całości jako element ozdobny, służy również za gustowną podstawkę. Ta kwadratowa świeca posiada dwa knoty, aby najpełniej zbudować ciepłą atmosferę i doznania zapachowe.

Ta kwadratowa świeca posiada aż trzy knoty, aby najpełniej zbudować ciepłą atmosferę i doznania zapachowe.

Pear & Tea Leaf - zaproszenie do chwili wytchnienia i relaksu z orientalnymi woniami herbaty Chai, oraz nutami imbiru, jabłka i świeżej gruszki. 
Nuty głowy: świeży imbir, skórki jabłka 
Nuty serca: herbata Chai, gruszka, jabłko Macintosh, ziele angielskie 
Baza: wanilia, kremowe piżmo

Czas palenia: 28 - 38 godzin
Waga: 347 g

Jak wypalać świecę Elevation Collection?

1. Przed użyciem przytnij knot do wysokości 3-4 mm

2. Podczas pierwszego palenia świeca powinna wypalać się 4 godziny, po tym czasie należy zgasić świecę.

3. Przed następnym zapaleniem świecy należy odczekać min. 2 godziny aż wosk całkowicie zastygnie.

4. Przed kolejnym zapaleniem świecy należy ponownie przyciąć knot do wysokości 3-4 mm

5. Świece powinny być palone z dala od przeciągów i stawiane wyłącznie na powierzchni odpornej na wysoką temperaturę. Świece z nowej kolekcji zaopatrzone zostały w specjalne wieczko, które służy także jako podstawka pod świecę chroniąca powierzchnię mebli.

6. Nowe słoiki zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający optymalne zużycie wosku. Jeżeli świeca była palona prawidłowo i przestrzegane były wszystkie instrukcje użytkowania, płomień powinien sam zaniknąć po dotarciu do bazy knota, pozostawiając ok. 13mm wosku na dnie słoika.

Jak wypalanie Elevation Collection różni się od wypalania świec z kolekcji Classic?

  • Roztopiony wosk może nie dotrzeć do narożników w trakcie pierwszych kilku paleń, ze względu na kształt słoika. Jednak w trakcie kolejnych paleń, wosk powinien roztopić się aż po brzegi, topiąc także wszystkie pozostałości wosku na brzegach i w narożnikach.
  • W przypadku niektórych zapachów można będzie zauważyć niewielkie zmiany koloru topiącego się wosku w trakcie palenia - ciemniejsze linie na powierzchni topiącego się wosku stanowią naturalną reakcję wosku sojowego w zetknięciu z ciepłem płomienia i nie wpływają w żaden sposób na jakość spalania świecy, ani na wydzielanie zapachu.Czas palenia: 28 - 38 godzin

Produkty powiązane

Z TEJ SAMEJ KATEGORII