BIODERMA ABC Derm H2O oczyszczający płyn micelarny dla dzieci i niemowląt 1000 ml

16906

kod produktu: 3401578379715

89,95 zł brutto

2 Przedmioty

Podziel się  

BIODERMA

OPIS PRODUKTU

BIODERMA ABC Derm H2O oczyszczający płyn micelarny dla dzieci i niemowląt 1000 ml

Preparat Bioderma ABC Derm H2O delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dziecka.

Właściwości:

  • usuwa wszystkie zanieczyszczenia
  • łagodzi podrażnienia
  • pozostawia skórę miękką i sprężystą
  • zachowuje naturalną odporność skóry
  • odpowiednie także do wrażliwej, a nawet alergicznej skóry

Skład:

  • produkt jest hipoalergiczny
  • preparat jest hipoalergiczny

Sposób użycia:
Nanieś potrzebną ilość preparatu i oczyść skórę. Nie spłukuj.

Właściwości

Konsystencjawoda
Typ skórywrażliwa

O marce Bioderma

Dermokosmetyki Bioderma opierają się na znajomości skóry i jej mechanizmów biologicznych. To naukowe podejście gwarantuje taki skład produktów, który jest precyzyjnie ukierunkowany na różne typy lub problemy skóry. Kosmetyki Bioderma nie zawierają składników szkodliwych dla skóry, takich jak parabeny, ftalany i formaldehyd. W składzie wszystkich produktów są tylko czyste aktywne ingrediencje, które znajdują się w samej skórze, dlatego marka Bioderma gwarantuje doskonałą tolerancję swoich preparatów. Wszystkie produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała przeszły przez badania kliniczne, powstały pod nadzorem ekspertów z dziedziny dermatologii, alergologii i toksykologii.

Od powstania w 1970 roku marka opracowała kilka patentów. Na przykład płyn micelarny Bioderma Sensibio to w ogóle pierwszy płyn do oczyszczania skóry twarzy w historii, który do dziś cieszy się dużą popularnością. Seria produktów Bioderma Sébium zawiera natomiast opatentowany kompleks Fluidactiv, który skutecznie walczy ze wszystkimi objawami tłustej i problematycznej skóry.

W portfolio marki znajdziesz przemyślane środki do pielęgnacji skóry całego ciała. I co ważne – Bioderma nie przynosi tylko tymczasowej ulgi, ale zawsze bezpośrednio usuwa przyczynę problemu. Ty też zapewnij doskonałą pielęgnację swojej skórze!