Obniżka! BUNA Peeling do twarzy z OLEJKIEM OWSIANYM 70 G

BUNA Olejek peelingujący do twarzy z OLEJKIEM OWSIANYM 70 G

14058

kod produktu: 5902693197256

9,99 zł brutto

-1,00 zł

10,99 zł brutto

7 Przedmioty

Podziel się  

BUNA

OPIS PRODUKTU

BUNA Olejek peelingujący do twarzy z OLEJKIEM OWSIANYM 70 G

Kosmetyki Buña są nasycone ekstraktami z ziół, znanymi z polskich łąk, ogródków i doniczek: rozmaryn, melisa, szałwia i aloes. Wszystkie produkty z serii Buna wykorzystują cudowne właściwości ziół działających na ciało i zmysły. Linia ta czerpie wszystko co najlepsze z tradycyjnych receptur dla naszego zdrowia i urody.

Kosmetyki Buna opracowano z myślą o nowoczesnej kobiecie, która ceni sobie tradycyjne wartości, ufa naturze i roślinnym składnikom. Sięga po kosmetyki inspirowane naturą, ponieważ wierzy w ich skuteczność i bezpieczeństwo. Szanuje mądrość życiową i doświadczenie, wierzy w niezawodne sposoby na piękno przekazywane z pokolenia na pokolenie.    

Wzmacniające, pobudzające i ujędrniające działanie rozmarynu pomocne jest w  przypadku przeziębienia, bólu głowy, przemęczenia oraz chęci uelastycznienia skóry.

Rozmaryn to wiecznie zielone, aromatyczne i odmładzające ziele – symbol prawdziwej miłości. Zwany ziołem jasnego umysłu, bo korzystnie wpływa na koncentrację i dobrą pamięć. Buña czerpie dobroczynne właściwości rozmarynu, co sprawia że pielęgnuje i upiększa skórę i włosy. Rozmaryn pobudza mikrokrążenie, dzięki czemu odżywia i ujędrnia. Rewitalizuje, redukuje zmarszczki, niweluje stres i ożywia umysł.

W rezultacie stosowania owsianego olejku peelingującego Buna Rozmaryn skóra jest głęboko oczyszczona, matowa i gładka, a ilość i widoczność niedoskonałości zmniejszona.

Z TEJ SAMEJ KATEGORII