15 % RABATU NA WSZYSTKIE PRODUKTY FIRMY ORIENTANA

15 % RABATU NA WSZYSTKIE PRODUKTY FIRMY ORIENTANA

Do dnia 27 listopada włącznie wszystkie produkty firmy ORINTANA objęte są 15 % rabatem!

Kosmetyki naturalne Orientana stworzone zostały przez Polkę – Annę Wasilewską, która zafascynowana właściwościami roślin azjatyckich i tradycją Azji postanowiła połączyć tradycyjne naturalne receptury z naukowymi rozwiązaniami i wysokimi standardami produkcji.

W kosmetykach Orientana wyselekcjonowane składniki roślinne pobudzają i wspomagają skórę w jej funkcjach, nie naruszając jej równowagi. Stosujemy ekstrakty z takich roślin jak neem, amla, papaja, ashwagandha, brahmi, kaskaryla, gurdlina japońska czy imbir.

W naszej ofercie znajdziesz produkty do pielęgnacji twarzy, pielęgnacji ciała oraz pielęgnacji włosów.

Kosmetyki Orientana są unikalne i oryginalne, ze względu na innowacyjne formuły i składy.

Z marką Orientana poznasz produkty inspirowane Azją jak Balsamy w Kostce, Maski Jedwabne, Bio Olejek do Demakijażu, Bio Piankę do Mycia Twarzy, Bio Maski-Esencje, Oleje do Ciała oraz do Włosów, Ajurwedyjskie Szampony czy serię kosmetyków ze śluzem ślimaka.

Nie testujemy naszych kosmetyków i ich składników na zwierzętach, ani nie wykorzystujemy substancji pochodzenia zwierzęcego pozyskiwanych ze szkodą dla zwierząt.

Nie mamy w naszych składach parabenów, silikonów, ftalanów, PEGów, SLS/SLES/ALS, parafiny, olejów mineralnych i innych substancji chemicznych. Kosmetyki naturalne ORIENTANA są wyjątkowe i urzekają orientalnymi zapachami.

Stale poszerzamy nasz asortyment, analizujemy potrzeby naszych Klientów, ulepszamy formuły i tworzymy pozbawione szkodliwej chemii produkty. Chcemy szerzyć zdrowe dla naszej skóry kosmetyki i dbać o nią w zgodzie z naturą! Większość kosmetyków posiada znak Viva! – produkty odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Chcemy aby Orientana wpisała się naturalnie w Twój rytuał codziennej pielęgnacji !