BEZGLUTENOWA PIELĘGNACJA TWOICH WŁOSÓW AMARANTUS CARE APIS NATURAL COSMETICS.

BEZGLUTENOWA PIELĘGNACJA TWOICH WŁOSÓW AMARANTUS CARE APIS NATURAL COSMETICS.

Przedstawiamy Amaranthus Care – nową, innowacyjną linię kosmetyków do pielęgnacji włosów. Produkty powstały z naturalnych składników, nie zawierają barwników, silikonów, parabenów oraz SLSów. Co ważne, ich formuły są BEZGLUTENOWE, a podstawę stanowi wyciąg z amarantusa! 

Dietę bezglutenową stosuje coraz większe grono osób. Jednak, co ciekawe, nie tylko jedzenie może być źródłem związku, przed którym bronią się konsumenci. Gluten może znajdować się także w preparatach kosmetycznych i wnikać do organizmu poprzez skórę. Dlatego jeśli chcesz w 100% wyeliminować go ze swojej diety, sprawdzaj również skład stosowanych kosmetyków.

Amarantus Care to innowacyjna seria do pielęgnacji włosów. Produkty bogate są w antyoksydacyjne składniki takie jak m.in. wyciąg z karczocha - chroniący łuskę włosa przed szkodliwymi czynnikami oraz ekstrakt z nasion Amarantusa - odbudowujący jego strukturę, a także zapobiegający ich puszeniu się.

W skład linii wchodzą: szampon, odżywka, mgiełka, a także dwufazowy olejek.

- Odbudowujący szampon z amarantusem/ naturalna pielęgnacja Gluten Free, 85% zawartości naturalnych składników, 

- Odbudowująca odżywka do włosów z amarantusem/ Naturalna Pielęgnacja Gluten Free, 91% zawartości naturalnych składników, 

- Odbudowująca mgiełka z amarantusem/ Naturalna Pielęgnacja Gluten Free, 99% zawartości naturalnych składników, 

- Odbudowujący olejek dwufazowy do włosów z amarantusem/ Naturalna Pielęgnacja Gluten Free, 99% zawartości naturalnych składników