Perfekcyjne sprzątanie z produktami Perfect House :)

Perfekcyjne sprzątanie z produktami Perfect House :)

Dzisiaj chciałam się podzielić z Wami swoja opinią dotyczącą kosmetyków do pielęgnacji wnętrz z linii Perfect House polskiej firmy Barwa :)

Linia Perfekt House zawiera serię kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji różnych powierzchni w domu. Oto niektóre z nich:

 

  • BATHROOM Profesjonalny płyn do mycia łazienki (10,59 zł, 500 ml)
  • KITCHEN Profesjonalny płyn do mycia kuchni (10,59 zł, 500 ml)
  • GLASS Profesjonalny płyn do mycia powierzchni szklanych (7,59 zł, 500 ml)
  • DISHES Profesjonalny płyn do mycia naczyń (7,59 zł, 500 ml)
  • FLOOR Profesjonalny płyn do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych (11,99 zł, 500 ml)
  • FURNITURE Profesjonalne mleczko do mycia i pielęgnacji mebli (11,99 zł, 450ml)
  • LEATHER Profesjonalne mleczko do czyszczenia i pielęgnacji skór naturalnych (15,95 zł, 480 ml)
  • PERFUME Perfumy do wnętrz (13,99 zł, 500 ml)

 

Pierwszym produktem, którego użyłam był PŁYN DO MYCIA ŁAZIENKI PERFECT HOUSE

Według producenta preparat usuwa kamień, osad z mydła i kosmetyków, zacieki wodne, nalot na wannie i kabinie prysznicowej. Można nim czyścić armaturę łazienkową, płytki, fugi, kabiny prysznicowe oraz powierzchnie ceramiczne, plastikowe i akrylowe. Środek sprzedawany jest w opakowaniach o pojemności 500 ml z atomizerem.

Testowanie produktów Perfect House zaczęłam więc od płynu do łazienki, który poradził sobie wspaniale z osadem na wannie i umywalce, z płytkami na podłodze oraz z płytkami na ścianie. Dzięki poręcznej butelce z atomizerem, szybko spryskałam czyszczone powierzchnie, odczekałam 2-3 minuty i zaczęłam zmywać ściereczką. Efekt przeszedł moje najszczersze oczekiwania. Okazało się, że sprzątanie takich pomieszczeń jak łazienka nie musi odbywać się silnie żrącymi preparatami, których drażniący zapach utrzymuje się dość długo. Wanna, umywalka oraz płytki lśniły czystością a fugi na ścianie i na podłodze powróciły do swojego pierwotnego koloru. Dodatkowo w powietrzu unosił się zapach świeżości, który czuć było jeszcze następnego dnia. Super!

Kolejnym testowanym produktem był płyn do mycia kuchni PERFECT HOUSE KITCHEN

Produkt ten zawiera 500 ml preparatu, jest w butelce z atomizerem, co pozwala na efektywne jego wykorzystanie. Zdaniem producenta Perfect House Kitchen, usuwa brud, osady z tłuszczu oraz zaschnięte plamy. Nadaje się także do przemywania szafek kuchennych, blatów, stołów, piekarnika, płyt grzewczych, zlewozmywaków itd.

Na początku płyn przetestowałam do czyszczenia szafek. Tak jak w przypadku preparatu do łazienek, spryskałam powierzchnie szafek i chwilę odczekałam. I wiecie co? Brud, który osadza się na szafkach kuchennych dosłownie rozpływał się w oka mgnieniu. Preparat domył wszelkie zabrudzenia, po tłuszczu nie było śladu.  Szafki nigdy nie wygładzały tak pięknie, no chyba że na samym początku :) . Później umyłam stół, blaty, płytę grzewczą, piekarnik, zlewozmywak i okap. Jakże dużo było moje zaskoczenie. Dosłownie po paru minutach wszystkie powierzchnie były czyste, błyszczące a zapach unoszący się w powietrzu przypominał powiew cytrynowej świeżości. Naprawdę polecam :).

W końcu przyszedł czas na użycie płynu do mycia powierzchni szklanych PERFECT HOUSE GLASS.

Według producenta, preparat Glass gwarantuje krystaliczny blask, usuwa kurz, brud, zacieki z wody, trudne zabrudzenia oraz tłuszcz. Jest polecany do czyszczenia szyb i ram okiennych, szyb samochodowych, luster i kryształów, płytek ściennych, płyt ceramicznych i indukcyjnych oraz do innych powierzchni szklanych i emaliowanych. Płyn zapobiega powstawaniu zacieków i zmniejsza stopień osadzania się pary wodnej. Gwarantuje długotrwały efekt czyszczący i ochronę przed ponownym osadzaniem brudu. Starannie dobrana kompozycja zapachowa sprawi, że w pomieszczeniu utrzyma się trwały i przyjemny zapach. Tyle producent :)

Zastanawiałam się od czego zacząć – wybór padł na lustra i szyby w samochodzie.  Okazało się, że producent nie przesadził w opisie działania produktu. Mycie powierzchni szklanych z płynem Glass to naprawdę pestka – szybko, bez smug i zacieków. Nieodzownym elementem każdego produktu z serii Perfect House to cytrynowa świeżość, która utrzymuje się jeszcze długo po zakończonym sprzątaniu :)

Na mycie okien muszę poczekać -deszczowa jesień to nie najlepszy czas. :)  

MOJA OPINIA


Takie sprzątanie to ja lubię :)  Płyn do kuchni domywa bez problemu tłuszcz i wszelkie naloty, płyn do łazienki- radzi sobie wspaniale z osadem na wannie i umywalce, z płytkami na podłodze oraz z płytkami na ścianie a płyn do powierzchni szklanych daje krystaliczny blask, usuwa kurz, brud, zacieki z wody. Ze wszystkich kosmetyków korzysta się z ogromną przyjemnością i łatwością.

Ceny produktów z linii Perfect House firmy Barwa wahają się od 7,59 zł zaPŁYN DO MYCIA POWIERZCHNI SZKLANYCH PERFECT HOUSE (500 ml) czy też PŁYN DO MYCIA NACZYŃ PERFECT HOUSE (500 ml)do maksymalnie 15,95 zł za PROFESJONALNE MLECZKO DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI SKÓR NATURALNYCH PERFECT HOUSE (480 ml).

Musze jeszcze zakupić i przetestować resztę produktów z tej serii :)

Wszystkie wyżej wymienione i testowane kosmetyki znajdziecie na www.ajakarnica.pl

 

 Agnieszka