GILLETTE Maszynka do golenia z 1 wymiennym ostrzem Gillette MACH 3

7036

kod produktu: 3014260251147

26,95 zł brutto

3 Przedmioty

Podziel się  

GILLETTE

OPIS PRODUKTU

GILLETTE  Maszynka do golenia z 1 wymiennym ostrzem Gillette MACH 3

Do tej pory usuwanie zarostu kojarzyło Ci się z przykrą koniecznością, której najchętniej po prostu byś unikał. Bolesne podrażnienia i otarcia, niemiłe zaczerwienienia oraz piekąca skóra z pewnością nie należą do Twoich ulubionych doznań. Nadszedł czas na pozytywna odmianę! Maszynka Gillette Mach3 podaruje Tobie niezrównany komfort podczas golenia oraz zminimalizuje ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych komplikacji – sprawdź to!

 

Produkt został wyposażony w trzy precyzyjne i dokładne ostrza DuraComfort, które idealnie ścinają każdy włos i gwarantują najwyższą skuteczność w usuwaniu zarostu nawet po dziesięciu użyciach. Pasek żelowy ułatwia poślizg maszynki po twarzy, dzięki czemu golenie jest niezwykle wygodne, a osłona Skin Guard delikatnie naciąga skórę, aby maksymalnie przygotować włoski do ścięcia.

 

Pragniesz cieszyć się idealnie gładką i zrelaksowaną twarzą każdego dnia? Postaw na maszynkę Gillette Mach3 i sprawdź, co ona może zrobić dla Ciebie!

 

Sposób użycia: Zwilż lekko zarost ciepłą wodą, a następnie równomiernie rozprowadź ochronny żel do golenia Gillette Series 3X Protection Shave Gel. Przyłóż ostrze do skóry i pewnym ruchem przeciągnij maszynką usuwając włosie.

Z TEJ SAMEJ KATEGORII