GILLETTE Fusion5 Ostrza wymienne do maszynki do golenia.

16671

kod produktu: 7702018867011

39,95 zł brutto

4 Przedmioty

Podziel się  

GILLETTE

OPIS PRODUKTU

GILLETTE Fusion5 Ostrza wymienne do maszynki do golenia

Wkłady wymienne do maszynki do golenia dla mężczyzn Gillette Fusion5 wyposażone w 5 ostrzy z powłoką zmniejszającą tarcie zapewniają golenie, którego prawie nie poczujesz. Precyzyjny trymer znajdujący się z tyłu maszynki doskonale przycina zarost w trudniej dostępnych miejscach i go stylizuje. Pasek nawilżający stopniowo traci kolor, gdy jakość golenia przestaje być optymalna. Jedno ostrze wymienne wystarcza na miesiąc golenia. Ostrza wymienne Fusion5 dla mężczyzn pasują do wszystkich maszynek do golenia Fusion5 i Fusion5 Power. Poprzednia nazwa maszynek do golenia Gillette to Gillette Fusion.
Wkłady wymiennie Gillette posiadają 5 ostrzy z powłoką zmniejszającą tarcie, by zapewnić golenie, którego prawie nie poczujesz.
Precyzyjny trymer z tyłu maszynki – doskonały do przycinania i stylizowania zarostu w trudno dostępnych miejscach (okolice nosa i baczków).
Z paskiem nawilżającym, który stopniowo traci kolor, gdy jakość golenia przestaje być optymalna 1 ostrze wymienne wystarcza na miesiąc golenia.
Pasuje do wszystkich maszynek do golenia Fusion5 i Fusion5 Power.

Z TEJ SAMEJ KATEGORII