SKIN ACADEMY maska do twarzy, olejek różany/pestki z granatu, 2 szt

kod produktu: 5031413993097

8,95 zł brutto

3 Przedmioty

Podziel się  

SKIN ACADEMY

OPIS PRODUKTU

SKIN ACADEMY maska do twarzy, olejek różany/pestki z granatu, 2 szt

Skin Academy Brightening Sheet Mask -  maska do twarzy z olejkiem różanym oraz  ekstraktem z pestek granatu, doskonale nawilża, napina, redukuje cienie pod oczami, zmniejsza obrzęki, rozjaśnia i regeneruje skórę.


Sposób uzycia: Dokładnie wyczyść i osusz twarz. Usuń maskę z folii. Zastosuj maskę do twarzy i upewnij się, że jest wygładzona na skórze. Pozwól masce działać przez 20 do 30 minut i usuń ją poprzez oderwanie brzegów.

 

Uwaga:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego, nie spożywaj. W mało prawdopodobnym przypadku może wystąpić u pacjenta niepożądana reakcja na ten produkt, należy natychmiast zaprzestać jego stosowania i zwrócić się o poradę lekarską. Jeśli produkt dostanie się do oczu, przepłucz czystą wodą. Chronić przed wzrokiem i zasięgiem dzieci. Zachowaj informacje na przyszłość.
 

Składniki INCI: Aqua, Glycerin, Punica Granatum Seed Extract (Pomegranate), Rose Flower Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hyaluronic Acid, Glycyrrhiza Giabra Root Extract (Liquorice), Carbomer, Triethanolamine, Dipotassium, Glycyrrhizate, Methylparaben.

 

Opakowanie: 2 szt

Kraj pochodzenia: CHRL

Produkty powiązane

Z TEJ SAMEJ KATEGORII