CATRICE Velvet Matt Lip Pencil Colour & Contour konturówka do ust 080 MAUVE IN THE BROWN DIRECTION

14598

kod produktu: 4251232218466

10,49 zł brutto

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Podziel się  

CATRICE

OPIS PRODUKTU

CATRICE Velvet Matt Lip Pencil Colour & Contour konturówka  do ust 080 MAUVE IN THE BROWN DIRECTION

Idealny makijaż ust zaczyna się od nałożenia odpowiedniej konturówki. Kredką Catrice Velvet Matt Colour & Contour doskonale obrysujesz kontur ust, a jeśli tylko chcesz – możesz kolorem wypełnić całe usta. Zaletą konturówki jest jej wodoodporna i trwała formuła – kosmetyk nie rozmazuje się i na długo pozostaje na ustach. Konturówka dostępna jest w wielu odcieniach – z pewnością znajdziesz kolor idealny dla Ciebie.

Wypróbuj Catrice Velvet Matt Lip Pencil Colour & Contour:

  • bardzo dużo kolorów do wyboru
  • wodoodporna
  • trwała
  • nie rozmazuje się
  • lekka formuła łatwo się rozprowadza
  • matowe wykończenie

Sposób użycia:

Kredką obrysuj kontur ust. Zacznij rysowanie od środka ust, przy łuku kupidyna i zmierzaj w kierunku kącików. Możesz też wypełnić kolorem całe usta. Jeśli chcesz nałożyć na usta wyrazisty kolor, pamiętaj, żeby najpierw "wygładzić" ich powierzchnię - możesz na przykład nałożyć na usta bazę albo podkład bądź korektor.

Wskazówka makijażu


Akcentowanie ust czerwienią lub jagodowym odcieniem może uwidocznić drobne niedoskonałości i przebarwienia, dlatego cera musi być idealnie przygotowana: najlepiej zastosuj bazę pod podkład, podkreśl makijaż korektorem i/lub kamuflażem. Tak przygotowana możesz pozwolić sobie na pełen ekspresji makijaż ust!

Z TEJ SAMEJ KATEGORII