ORIENTANA Bio Henna MAHONIOWA CZERWIEŃ do włosów półdługich i krótkich 50 g

9340

kod produktu: 5902596416935

22,95 zł brutto

2 Przedmioty

Podziel się  

ORIENTANA

OPIS PRODUKTU

ORIENTANA Bio Henna MAHONIOWA CZERWIEŃ do włosów półdługich i krótkich 50 g

BIO HENNA to 100% naturalna ziołowa farba do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Uzyskasz kolor czerwieni, a przy ciemnych włosach– kolor mahoniu.BIO HENNA nie zawiera żadnych składników chemicznych. Składa się jedynie z roślin znanych w Indiach ze swoich właściwości barwiących oraz pielęgnujących. Dzięki naturalnym składnikom nie niszczy włosów, a nabłyszcza je, odżywia i wzmacnia. Do koloryzacji włosów półdługich i krótkich.W zestawie jednorazowe rękawiczki i czepek.

DZIAŁANIE:- trwale koloryzuje,- podkreśla naturalny odcień włosów,- odżywia włosy i nadaje im objętość,- zapewnia miękkie i lśniące włosy- pomaga w zachowniau zdrowej skóry głowy- korzystnie wpływa na porost włosów.

SPOSÓB UŻYCIA: 1. Wymieszaj proszek z ciepłą wodą (ok. 50C) w ceramicznej lub szklanej miseczce aż do uzyskania konsystencji gęstej pasty.2. Umyj włosy szamponem Orientana i osusz ręcznikiem.3. Nałóż rękawiczki ochronne, zabezpiecz ubranie przed zabrudzeniem.4. Równomiernie rozprowadź przestudzoną mieszankę na umyte, lekko wilgotne włosy (od nasady aż po same końce).5. Załóż czepek ochronny i pozostaw BIO HENNĘ na włosach na ok. 2 godziny6. Spłucz dokładnie włosy ciepłą wodą. Przez 48h nie używaj szamponu, odżywek ani środków do stylizacji włosów.Ostateczny kolor włosy uzyskają 2 dni od koloryzacji.UWAGA! Jeśli masz bardzo jasne, rozjaśniane chemicznie lub całkowicie siwe włosy przetestuj na jednym paśmie włosów przed pierwszym użyciem!.

SKŁAD: Lawsonia Inermis (Henna) – sproszkowane barwiące liście lawsonii bezbronnejBio Henna nie zawiera chemicznych wzmacniaczy koloru, barwników, pigmentów środków konserwujących, dodatków zapachowych i aromatów. Nie zawiera 3-nitro-p-hydroxyethylaminophenolu.

Produkty powiązane

Z TEJ SAMEJ KATEGORII