KLAREKO KOLOROWY proszek do prania BEZZAPACHOWY 1 KG

16994

25,95 zł brutto

6 Przedmioty

Podziel się  

KLAREKO

OPIS PRODUKTU

KLAREKO KOLOROWY proszek do prania BEZZAPACHOWY 1 KG

Kolorowy Proszek Do Prania kolorowych rzeczy – Bezzapachowy 

  • bezpieczny dla ludzi i środowiska
  • ekologiczny i wegański
  •  w opakowaniu z materiałów wtórnych, nadającym się do recyklingu

Perfekcyjnie usunie niepożądane zabrudzenia i aromaty z tkanin kolorowych.

 

Co wyróżnia kolorowy proszek do prania KLAREKO?

Tworząc Kolorowy Proszek Do Prania, kierowałyśmy się troską o zdrowie nasze i naszych najbliższych. Z tkaninami nasza skóra ma kontakt praktycznie 24 godziny na dobę. Dlatego najważniejszym było dla nas, by nasz Kolorowy Proszek nie zawierał w sobie bardzo szkodliwych optycznych wybielaczy, utrwalaczy kolorów, sztucznych aromatów i kompozycji zapachowych oraz żadnych innych okropności. Zadbałyśmy o to, by był niebywale skuteczny i wyjątkowo bezpieczny. Dodałyśmy do niego bardzo wysokiej jakości, bezcenne, naturalne olejki eteryczne. W składzie kolorowego proszku KLAREKO znajdziecie wyłącznie substancje, które są bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Proszek perfekcyjnie usunie niepożądane zabrudzenia i aromaty z tkanin kolorowych. Do prania użyj 1-2 miarki Kolorowego Proszku Do Prania KLAREKO. Taka ilość w zupełności wystarczy na skuteczne wypranie nawet 8kg, przeciętnie zabrudzonego prania. Unikając stosowania zbyt dużej ilości proszku: dbasz o swoje tkaniny, minimalizujesz ryzyko wystąpienia alergii, chronisz nasze Środowisko przed nadmierną ilością środków czystości, dbasz o ekologię swojego portfela.

Proszek wzbogacony został o bezpieczne substancje, które zapobiegają mechaceniu materiałów oraz sprawiają, że pranie jest bardziej miękkie.

W trosce o Twoje tkaniny prosimy abyś pamiętał, że Kolorowy Proszek Do Prania KLAREKO może powodować szarzenie białych i jasnych barw. Materiałami białymi i jasnymi chętnie zajmie się nasz Bieluchny Proszek Do Prania KLAREKO. Delikatności i miękkości tkaninom nada przyjaciel naszych proszków, wyjątkowo bezpieczny i niezastąpiony płyn Milusie Tkaniny KLAREKO.

 

EKO SKŁADNIKI

Wszystkie substancje w składzie nowego Kolorowego Proszku Do Prania KLAREKO są bezpieczne dla człowieka i środowiska.
Zawiera w sobie: : Naturalne olejki eteryczne (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), metakrzemian sodu, cytrynian sodu, karboksymetyloceluloza, tetraboran sodu, siarczan magnezu, naturalne hipoalergiczne roślinne płatki mydlane <15%, chlorek sodu, węglan sodu.

INCI: Oleum aetherium (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), Sodium metasilicate, Sodium citrate, Carboxymethyl cellulose , Sodium tetraborate, Magnesium sulfate, Saponem pulveris (hypoallergenic, vegetabilis) <15%, Sodium chloride, Sodium carbonate.

Waga: 1kg/ wystarczy na ok 30 prań

Kolorowy proszek dobrze czuje w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.

Eko opakowanie i Sortowanie – czyli dajemy drugie życie opakowaniu i oddech Matce Ziemi.
Kolorowy proszek do prania KLAREKO zapakowany jest w kartonik wykonany z papieru makulaturowego i w woreczek z plastiku wyprodukowanego z materiału z odzysku. Kontynuując ekologiczne działania wyrzuć kartonik do kosza na papier, a folię do kosza na plastik. Tym drobnym działaniem robisz olbrzymią przysługę Naturze. Miarka do proszku wykonana jest z czystego drewna bukowego. Wykorzystaj ją do innych celów lub wyrzuć do pojemnika z odpadami zmieszanymi. W sortowni odpadów powstanie z niej biopaliwo.

Produkty powiązane

Z TEJ SAMEJ KATEGORII