NIVEA FOR MEN dezodorant Cool Kick antyperspirantspray 48h 250ml

18402

kod produktu: 4005808730766

12,95 zł brutto

2 Przedmioty

Podziel się  

NIVEA

OPIS PRODUKTU

NIVEA FOR MEN dezodorant Cool Kick antyperspirantspray 48h 250ml

Antyperspirant Nivea Men Cool Kick w sprayu z formułą chłodząco-pielęgnującą zapewnia skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem i natychmiastowe uczucie wyjątkowej świeżości, która utrzymuje się przez cały dzień.

Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i łagodnej pielęgnacji. Ma pobudzający zapach, który będzie towarzyszyć przez wiele godzin po aplikacji.

Produkt dostępny jest również w kulce. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Nie zawiera alkoholu.

Sposób użycia: rozpylać z odległości 15 cm wyłącznie na skórę pod pachami. Pozostawić do wyschnięcia. Nie nanosić na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.

Ostrzeżenia: Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać prosto w oczy. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie.

Składniki: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Propylene Carbonate, Dimethiconol, Coumarin, Geraniol, Parfum

Pojemność: 250ml

Z TEJ SAMEJ KATEGORII